Taxi bagażowe
Kraków
Zadzwoń do nas!
517-555-232
Zawsze
na czas!
Zabezpieczony
transport
Gwarancja
ceny
Krótkie
terminy

Przeprowadzki Bieńczyce kraków

przeprowadzki bieńczyce krakówBieńczyce to najmniejsza z krakowskich dzielnic. Pomimo tego cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród osób, które szukają swojego miejsca. Tym, co wyróżnia Bieńczyce na tle innych rejonów Krakowa jest przede wszystkim ilość terenów zielonych. Dzięki temu odnajdzie się tu każdy, kto uwielbia sport na świeżym powietrzu lub długie spacery. Jest to idealna dzielnica dla młodych rodzin z dziećmi, które mają gdzie spełniać swój wolny czas.

Bieńczyce cechuje dosyć rozwinięta, chociaż stosunkowo ciasna zabudowa. Nie pozwala to na powstanie nowoczesnych obiektów, czy osiedli. Następstwem tego jest odpływ mieszkańców do innych dzielnic, które są nowocześniejsze. Jak podają statystyki od roku 2004 Bieńczyce straciły ponad trzy tysiące mieszkańców. Nie oznacza to jedna, że całkowicie brakuje tu mniejszych inwestycji deweloperskich. Dodatkowo można zauważyć tutaj bardzo dużo podejmowanych prac w zakresie modernizacji dzielnicy. Dotyczą one zarówno samych budynków, jak i infrastruktury. Bieńczyce wyróżniają się także bardzo rozwiniętą komunikacją miejską. Dzięki temu można szybko i łatwo dostać się do centrum Krakowa, nawet nie posiadając swojego samochodu.

Przeprowadzki w Bieńczycach nie należą niestety do najłatwiejszych. Wykonuje się trudno głównie ze względu na stosunkowo duży ruch samochodowy oraz bardzo gęstą zabudowę. Sporym minusem jest także brak dostatecznej liczby miejsc parkingowych. Przez to przeprowadzki najlepiej przeprowadza się, kiedy mieszkańcy są w pracy lub w weekend, kiedy wyjeżdżają poza miasto.  

Jeśli planujesz przeprowadzkę w tym regionie - zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca przygotuje niezobowiązującą ofertę na przeprowadzkę w dogodnym terminie i opracuje szczegóły.